Kulağından yengeç çıkan kadının TikTok videosunu izleyenler dehşete düştü

TikTok’ta @wesdaisy adını kullanan Wes, bu hafta Porto Riko’nun San Juan kentinde gerçekleşen hadisenin videosunu sosyal medya platformunda paylaştı.

Avustralya’da sellerden sonra sahile tanımlanamayan gizemli bir yaratık vurdu

The Shangri-Las’ın Remember (Walking In The Sand) şarkısından alınan Oh No TikTok sesinin kullanıldığı videoda, bir adamın cımbız yardımıyla TikTok kullanıcısının kulağından bir şey çıkarmaya çalıştığı görülebiliyor.

TikTok’taki metinde “San Juan’da şnorkelle dalış. S***k bir yengeç” yazarken, videoda da yengeci çıkarmaya yönelik birden fazla girişim görülüyor.

TikTok kullanıcısının yüzünü tuttuğu görülen yaklaşık bir dakikalık uğraştan sonra, yengeç nihayetinde kadının kulağından dışarı çıkıyor.

Video, kameranın canlı ve yerde hareket eden yengece yaklaşmasıyla sona eriyor. TikTok kullanıcısı Wes’in “Bu da ne?!” diye bağırdığı duyuluyor.

Şu anda 2 milyon 300 binden fazla görüntülenmeye sahip videoyu izleyenler, hadiseden duydukları dehşeti dile getirdi.

Bir kullanıcı, “Yeni bir korkum var” yorumu yaparken, bir diğeriyse: “Buraya kadarmış, okyanusla işim bitti” dedi.

Bir başkasıysa aynı şey kendi başlarına gelse tatili erken sonlandıracağını söylerken, bir TikTok kullanıcısı da şunu yazdı:

Tatilin kalanı iptal edildi, lütfen beni buradan hemen çıkacak ilk uçağa bindirin!

Wes söz konusu yorumu yanıtlayarak, bunun “tam olarak kendi duyguları” olduğunu açıkladı. “Ertesi gün kanoya gittim” diye ekledi.

Wes, kendine “uyarısı” için teşekkür eden ve gelecekteki tatillerde okyanusta kulak tıkacı takacağını söyleyen bir diğer kullanıcıya da şu cevabı verdi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir